Obserwuj nas
Do góry
Image Alt

O nas

Podróż na miarę

Jesteśmy miłośnikami podróży oraz co być może ważniejsze – logistykami z ogromnym doświadczeniem.                                        Swoją wiedzę i pasję wykorzystujemy do zwiedzania świata, poznawania jego kultury i uroków.

Założyliśmy Stowarzyszenie, aby móć z większą swobodą dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami. Chcemy działać zarówno lokalnie w naszym mieście – Łodzi, jak i na skalę globalną. Wybór miejsca docelowego, zależy tylko od Ciebie!

Organizujemy spacery po mieście, wycieczki dla grup zorganizowanych, wycieczki szkolne i zawodowe, a przede wszystkim personalizowane wyjazdy dla mniejszej liczby osób. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz.

Każdy wyjazd jest ustalany indywidualnie. Personalizujemy go tylko pod Ciebie i Twoje oczekiwania! 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy Ci podróż, uszytą pod Twoją miarę.

Werka

Chociaż nie urodziła się w Łodzi, kocha to miasto miłością bezwarunkową i całym sercem czuje się Łodzianką.

Uwielbia poznawać nowe miejsca i kultury poprzez lokalne potrawy. Stawia na turystykę kulinarną, więc poleci Wam najlepsze restauracje, bary i kawiarnie na wyjeździe.

Jej konik to zdecydowanie poszukiwanie najlepszego zakwaterowania w czasie Waszych wyjazdów.

Mati

Rodowity Łodzian, bałuciorz od urodzenia. Przewodnik po Łodzi i bezgraniczny fanatyk tego miasta. Uwielbia oprowadzać i opowiadać o swoim rodzinnym mieście.

Logistyk z zamiłowania i wykształcenia. Wykorzystuje swoją wiedzę i pasję do tego, aby podróżować po świecie i pomagać w podróżach innym. 

Planer podróży oraz aktywności dodatkowych.

Odtwórz wideo
You don't have permission to register