Obserwuj nas
Do góry
Image Alt

Jak to działa?

a
Zwiedzanie

Zobaczysz miejsca, które zawsze były Twoim podróżniczym celem.

a
Plan podróży

Przygotujemy dla Ciebie kompletny plan wycieczki dzień po dniu. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniam.

a
Zakwaterowanie

Nocleg i wyżywienie będą dopasowane do tego, czego oczekujesz na wyjeździe.

a
Podróż na miarę

Jak mówiły nasze mamy: Ty nie jesteś każdy! Dlatego wszystkie wyjazdy i spacery są dopasowane tylko pod Ciebie.

Naszym zadaniem jest przygotować wyjazd, uszyty na Twoje potrzeby. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji otrzymasz od nas propozycję wycieczki, którą możesz zaakceptować. Jeżeli jakikolwiek z naszych pomysłów nie będzie Ci odpowiadał – wspólnie zmienimy część, a nawet całą koncepcję i prześlemy Ci kolejną propozycję. 

Ta część usługi jest bezpłatna. Tak jak napisaliśmy – prowadzimy Stowarzyszenie i przede wszystkim chcemy się dzielić zarówno swoją wiedzą, jak i pomysłami.
Jeżeli po etapie planowania uznasz, że przedstawiona oferta jest dla Ciebie atrakcyjna – wtedy  przechodzimy do drugiego etapu. 

Szczegółowego planu podróży, rezerwacji biletów czy miejsc noclegowych. Tutaj, tak jak w poprzednim kroku, jesteśmy z Tobą w kontakcie bo finalnie ten  wyjazd, jest szyty pod Twoją, a nie pod naszą miarę. My wcielamy się jedynie w rolę.. krawca podróży.

 

Do wyboru są trzy warianty:

1. Jadę sam bądź w małej grupie (do 6 osób).
Super! Zrobimy wszystko, żeby była to niezapomniana podróż. Żeby przesłać do nas informacje wypełnij nasz formularz kontaktowy , a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu
24 godzin. Potrzebujesz kontaktu szybciej – skorzystaj z naszego maila bądź numeru telefonu.
W międzyczasie rzuć okiem na oferty, które przygotowaliśmy w przeszłości naszym klientom. Jeśli któraś z nich przypadnie Ci do gustu, stworzymy wyjazd w oparciu o nią.
Oferujemy wyjazdy na każdym kontynencie. Może to być typowy relaks, aktywny  wypoczynek, turystyka kulinarna, albo z wszystkiego po części.
Ty – decydujesz, co jest dla Ciebie ważne.
My – szyjemy wyjazd pod Twoje oczekiwania.
Pamiętaj! Każdy z wyjazdów jest dopasowany indywidualnie do klienta! Nie organizujemy dwóch takich samych wyjazdów. Personalizacja dla każdej, jednorazowej oferty!

 

2. Jadę z większą grupą/organizuję wycieczkę szkolną.
Zapraszamy Cię do zakładki dla grup zorganizowanych. Tego typu wycieczki realizowane są również zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Potrzebujemy wiedzieć gdzie i kiedy
chcecie pojechać oraz jak liczna będzie Wasza grupa. Całą organizację zostawiacie nam, a Wy – korzystacie z wyjazdu, uszytego na Waszą miarę. Możecie skontaktować się z nami
mailowo, telefonicznie, albo przez formularz kontaktowy. Współpracujemy zarówno z firmami transportowymi, jak i przewodnikami w całej Europie.

 

3. Wybieram się do Łodzi.
Tutaj na wstępie zaznaczamy, że bardzo nas to cieszy! Miasto się rozwija i pokazywanie go turystom jest dla nas ogromną przyjemnością!
Zapraszamy Cię do zakładki związanej z naszym miastem. Tam zobaczysz przykładowe spacery, jakie oferujemy turystom. Oczywiście jeżeli zechcesz zobaczyć Łódź z jakiejkolwiek
innej perspektywy (np. filmowej, literackiej, muzycznej czy kulinarnej) – pokażemy Ci ją z przyjemnością. Organizujemy wycieczki zarówno jedno, jak i kilkudniowe.

Tak samo jak we wcześniejszych opcjach, pomożemy zarówno z transportem, jak i zakwaterowaniem w mieście.

 

You don't have permission to register