Obserwuj nas
Do góry
Image Alt

Wycieczki szkolne/zawodowe

Organizacja wycieczek szkolnych, to nie rzadko twardy orzech do zgryzienia. Uczniowie chcą wygodnie odpoczywać, a rodzice nie płacić kroci i liczyć, ze ich pociechy zobaczą jak najwięcej. 

Kilkuletnie doświadczenie w roli pedagoga i organizatora wycieczek tego typu sprawiło, że Mateusz w stu procentach rozumie, z czym muszą borykać się nauczyciele i wychowawcy.
Skontaktuj się z nami poprzez formularz, albo drogą mailową bądź telefoniczną, żebyśmy mogli ustalić wszystkie szczegóły. Jedyne czego od Ciebie potrzebujemy, to:
-data wyjazdu
-destynacja
-liczba uczestników

Cała reszta, łącznie z planem wycieczki, rezerwacją biletów i rzecz jasna transportem i zakwaterowaniem jest po naszej stronie.

Tak jak w przypadku wyjazdów indywidualnych, cały wyjazd zostanie dopasowany pod Waszą grupę. Co równie ważne – z pewnością będzie taniej niż u konkurencji.

Być może chcecie jechać na wycieczkę z klasą, ale dyrekcja nie wyraża zgody, ponieważ nie realizujecie podstawy programowej? 

Żaden problem. Zorganizujemy wycieczkę zawodową. Połączymy elementy zwiedzania i turystki z wizytą w miejscu, które związane jest z nauczanym przez Was kierunkiem kształcenia. 

Łączymy pasję do podróży z nauką!

You don't have permission to register